InreGistreazate si tu Ca sa marim Comunitatea MHT!
InreGistreazate si tu Ca sa marim Comunitatea MHT!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie adminului 6oJIuHou ;x

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
reuMep




Mesaje : 1
Puncte : 6
Reputatie : 0
Data de inscriere : 19/02/2011
Varsta : 37
Localizare : or. Chisinau Botanica

Reclamatie adminului 6oJIuHou ;x Empty
MesajSubiect: Reclamatie adminului 6oJIuHou ;x   Reclamatie adminului 6oJIuHou ;x I_icon_minitimeSam Feb 19, 2011 1:07 pm

Nickul adminului pe care il reclam: 6oJIuHou ;x
Motivul: din cauza ca intradevar nu este sanatos, jucam pe harta de_nuke, mi-a dat blind, i-ar eu am intrebat cine mi-a dat blind, mi-a scos blindul si mi-a dat DESTROY. Vrau sa-l reclamez din cauza ca nu cunoaste regulamentul serverului
.::REgulile Sunt STRIKTE Daca Nu Le INdePliBiTi Riscti de a Ramine Fara ADMIN::.:
Harta: de_nuke
Ora: 02/18/2011 - 23:12:57 Este data si ora de pe screenshots (In realitare data de 19 feb 2011 aproximativ orele 11:30)
Dovezi: Sunt Pozele ce s-au primit de la DESTROY, pe care le prezint :[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Altele: Doresc sa fie privita realitatea, nu joc codat si nici nu am sa joc, pe server sunt de mai mult timp, nu vrau din cauza unui copil de admin ce nu-si asuma responsabilitatile sa mi se pateze nickul cu care joc.
Doresc sa mi se scoata Banul de pe IP: 178.168.44.22, Si adminul sa fie sanctionat.Mersi mult anticipat

Respecta si ve-i fi Respectat
Sus In jos
ZeVV
Administrator MHT
Administrator MHT
ZeVV


Mesaje : 59
Puncte : 137
Reputatie : 1
Data de inscriere : 22/01/2011

Reclamatie adminului 6oJIuHou ;x Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie adminului 6oJIuHou ;x   Reclamatie adminului 6oJIuHou ;x I_icon_minitimeSam Mai 14, 2011 7:46 pm

Vom lua masuri ! :Topic inchis:
Sus In jos
http://WwW.CsMHT.tk
 
Reclamatie adminului 6oJIuHou ;x
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» A 2 reclamatie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: MHT-Servere :: MHT-GaMinG # Public[24/24] :: Reclamatii ADMINI-
Mergi direct la: